10 bukuroshe yjesh që u kthyen pas një përgjumje

[ad_1] NSPse Alison Porter u zhduk nga ekranet pas suksesit të Curly Sue, çfarë bëri Svetlana Loboda kur u largua nga grupi VIA GRA dhe si arriti Andie MacDowell të "stërvitej" nga një aktore në një modele? 10 bukuritë e yjeve që u kthyen në popullaritet pas një përgjumje. Svetlana Loboda "Të gjithë njerëzit ... Vazhdo te lexosh 10 bukuroshe yjesh që u kthyen pas një përgjumje

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 serume fytyre do të blej përsëri

[ad_1] Falë këtyre produkteve, unë pushova së menduari për themelin në jetën e përditshme, mora kujdesin e përsosur të natës (pa lëkurë të yndyrshme në mëngjes), harrova lëkurën dhe në përgjithësi thjeshtova rutinën time të përditshme të bukurisë sa më shumë që të ishte e mundur - nëse një nga trajtimet tuaja janë një serum fytyre, gjithçka tjetër do të pasojë. Të gjithë… Vazhdo te lexosh 5 serume fytyre do të blej përsëri

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

si duket kremi i nënave tona tani?

[ad_1] Marka BAchromin është e njohur për të gjithë ata që kanë qenë ndonjëherë të interesuar në problemin e ndriçimit të lëkurës. Dhe nëse papritmas nuk keni dëgjuar për të, pyesni nënën tuaj - ajo e di me siguri. Kremi i vetëm për njollat ​​e moshës Achromin, i cili u përdor nga gratë në BRSS, u prodhua nga Bullgaria… Vazhdo te lexosh si duket kremi i nënave tona tani?

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 produkte flokësh i blej pa pushim

[ad_1] ME shampon për veshin, llak me shkëlqim, mous volumizing rrënjë dhe produkte të tjera që përdor deri në pikën e fundit. Shampo Sofia Vorobyova BeautyHack Editor për t’i shtuar vëllim flokëve Shampo me vëllim shtesë dhe zbutës zbutës Kondicioner zbutës, Moroccanoil Marka izraelite Moroccanoil ka shpëtuar flokët e mi nga thatësia dhe mërzitja për rreth tre vjet.… Vazhdo te lexosh 5 produkte flokësh i blej pa pushim

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

10 fakte që nuk i keni ditur për Elizabeth II

[ad_1] TOQueen e Britanisë së Madhe është monarku më i gjatë në pushtet midis të gjallëve. Korriku shënoi 65 vjetorin e kurorëzimit të saj. Gjatë kësaj kohe, Elizabeth II arriti t'i përgjigjet 3.5 milion letrave, të njihet me shtatë papët dhe të mbledhë një koleksion prej 5,000 kapelesh. Faktet më interesante për mbretëreshën janë në… Vazhdo te lexosh 10 fakte që nuk i keni ditur për Elizabeth II

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

20 yje që mbajnë syze por ju nuk e keni ditur

[ad_1] D Për tapetin e kuq, ata zgjedhin lentet dhe në kohën e lirë nga xhirimet dhe ngjarjet shoqërore, ata mbajnë me krenari syze me recetë. Në një përzgjedhje të veçantë të BeautyHack ka yje që nuk kanë frikë të etiketohen si "me katër sy". Më besoni, lista do të ishte edhe më ambicioze nëse shumë të famshëm nuk do të… Vazhdo te lexosh 20 yje që mbajnë syze por ju nuk e keni ditur

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

15 shfaqje televizive braziliane që kanë thyer rekorde për sa i përket shikueshmërisë

[ad_1] Nga "Skllevërit e Izaura" në "Perspektiva e Brazilit"! Në BeautyHack - serialet më të mira televizive braziliane për 36 vjet, të cilat u transmetuan në Rusi. "Slave Izaura" Seriali u shfaq më 11 tetor 1976. Në BRSS, "Slave Izaura" u shfaq vetëm në 1988 - ishte telenovela e parë në televizionin Sovjetik.… Vazhdo te lexosh 15 shfaqje televizive braziliane që kanë thyer rekorde për sa i përket shikueshmërisë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

20 modele flokësh të modës për flokë të hollë

[ad_1] BeautyHack ka përpiluar një përzgjedhje të modeleve të suksesshme të flokëve të famshëm të cilët natyrisht trashëguan fije të holla. Dhe stilistët dhe trikologët thanë se si të kujdesesh për flokë të tillë dhe çfarë do të thotë të bësh stilim. Vyacheslav Gordeev Stilisti kryesor i sallonit Nikolskaya Club Salt Dog Cocktail Beach Spray, Evo më ndihmon të kthej flokët e hollë në një voluminoze… Vazhdo te lexosh 20 modele flokësh të modës për flokë të hollë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 pudrat më të mira të fytyrës sipas lexuesve të BeautyHack

[ad_1] ME fonde nga 799 në 4,000 rubla, të cilat lexuesit e BeautyHack i kanë përdorur për shumë vite! Pluhur kompakt Prisme Visage, Givenchy Natalia Mikhalyuk-Nehme Kalojnë dhjetëra vjet, paketimi i Prisme Visage ndryshon dhe pluhuri mbetet i preferuari i shumë vajzave. Do të filloj me modelimin e këtij bestseller -i në botën e kozmetikës dekorative.… Vazhdo te lexosh 5 pudrat më të mira të fytyrës sipas lexuesve të BeautyHack

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

15 zgjedhjet më të mira nga yjet

[ad_1] 15 ide nga tapeti i kuq, të rëndësishme në jetën reale. Këshilla të artistëve të kozmetikës të përfshira! Grimi Hayley Bieber, si Hailey, freskon menjëherë, duke e bërë atë të përsosur për të hënat më të vështira të biznesit. Artistja e kozmetikës Ksenia Nikitina këshillon të aplikoni bazën Urban Decay nën hijen. "Ata e mbajnë hijen e sigurt për 24 orë. Unë zgjedh satenin ... Vazhdo te lexosh 15 zgjedhjet më të mira nga yjet

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Roman Moiseenko - rreth gjashtë gabime stilimi që bëni

[ad_1] ROman Moiseenko është një nga floktarët dhe stilistët më të famshëm në Rusi. Ai punoi në projekte të tilla të mëdha si "Star Factory", "Artist i Popullit", ishte bashkë-nikoqir i programit "Hiqeni Menjëherë" në STS. Roman i tha BeautyHack se si të thahen flokët siç duhet, pse duhet të ndryshoni ndarjen dhe çfarë… Vazhdo te lexosh Roman Moiseenko - rreth gjashtë gabime stilimi që bëni

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

si i bëra flokët dhe grimin në sallonin Art'Up

[ad_1] Heroina e projektit BeautyHack Katya kaloi disa orë në Salon Art'Up në Patriarch's Ponds, ku mori një prerje flokësh të re dhe grim të pazakontë, në ndjenjat e saj. Stilisti Eldar Adraev dhe drejtori artistik i artistes së make-up Art'Up Alena Lapina flasin për eksperimentin e tyre. Para Pas Eldar Adraev stilisti kryesor i bukurisë Art'Up… Vazhdo te lexosh si i bëra flokët dhe grimin në sallonin Art'Up

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Këshilla e javës nga BeautyHack: Merrni një banjë me kripë

[ad_1] Mos kurseni kohë për një trill të tillë (veçanërisht për banorët e një metropoli)! Nëse jeni të ftohtë, të lodhur, të zhytur në stres, ndjeni se lëkura është bërë e thatë dhe e rrudhur, e stërngarkuar në stërvitje - bëni një dush dhe përdorni kripën tuaj të preferuar. Nga ekspertët në BeautyHack - gjashtë opsione të provuara. Së pari,… Vazhdo te lexosh Këshilla e javës nga BeautyHack: Merrni një banjë me kripë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

testimi i një procedure të formimit të trupit pa dhimbje

[ad_1] Redaktorja e GBeautyHack Master Karina Andreeva shkoi në një sallon bukurie “Millefeuille» Në Frunzenskaya, testoi një kurs prej dhjetë procedurave të trupit në aparatin italian Icoon Laser dhe ndau përshtypjet e saj. Nuk do të gënjej nëse them se pothuajse çdo grua sot ëndërron për një figurë të tonifikuar dhe lëkurë të shëndetshme. Dikush është me fat me gjenetikën,… Vazhdo te lexosh testimi i një procedure të formimit të trupit pa dhimbje

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Rriteni menjëherë! 10 yje që nuk zhurmojnë

[ad_1] Pema e flokëve jo vetëm që mund të përditësojë një prerje flokësh të mërzitshme, por edhe të ndryshojë vizualisht përmasat e fytyrës. Dhe nëse në rastin e parë ka pak shanse për dështim, në të dytin gjithçka është shumë më e komplikuar. Për shembull, goditjet e drejta nuk do t'i përshtaten grave me një formë fytyre katrore, ato të shkurtra do të… Vazhdo te lexosh Rriteni menjëherë! 10 yje që nuk zhurmojnë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

33 modele flokësh të modës për të vendosur para 33

[ad_1] PutsR prerje flokësh, goditje, mohawks, gërsheta boksi dhe bisht kali - çfarë nuk keni provuar ende? Ku ta bëni: THIRRYER Dry Bar (Bolshaya Dmitrovka, 16/1, të gjitha adresat mund të shihen këtu) Çmimi për instalim: 1 400 rubla. (gërshetim), 2,000 rubla. (çdo ditë), 3,500 rubla. ("Boogie Woogie"). Brow & Beauty Bar (Bolshaya Dmitrovka, 16; Malaya Bronnaya,… Vazhdo te lexosh 33 modele flokësh të modës për të vendosur para 33

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

E njihni? Si u pjekën heroinat e serialeve televizive të kultit

[ad_1] Goditja erdhi nga Luisana Lopilato nga Rebel Spirit dhe në cilën seri televizive interpretoi Claire Danes së bashku me Jared Leto? BeautyHack zbulon se çfarë po bëjnë tani adoleshentët e famshëm të viteve 90 dhe 2000. Mischa Barton (Marissa Cooper në serialin televiziv "OS - Zemrat e vetmuara") Episodi i parë i serialit të njohur u publikua ... Vazhdo te lexosh E njihni? Si u pjekën heroinat e serialeve televizive të kultit

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

6 produkte me ton të përsosur që i blej pa pushim

[ad_1] Poret e rralla të zmadhuara, skuqje, rrathë nën sy - probleme të njohura? Duhen shumë përpjekje dhe para për të krijuar tonin e përsosur. Unë flas për të preferuarat e mia në pjesën "Deri në pikën e fundit". Sofia Vorobyova Redaktor BeautyHack Korrigjimi i kremit të fytyrës CC Red, Erborian Transformimi i mrekullueshëm nga jeshil në ngjyrë bezhë është… Vazhdo te lexosh 6 produkte me ton të përsosur që i blej pa pushim

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

15 të famshëm me vetulla perfekte

[ad_1] NST Forma e zgjedhur mirë e vetullave jo vetëm që e bën pamjen më të hapur, por gjithashtu formon përmasat e sakta të fytyrës. Në këtë rast, grimerët më të mirë në botë këshillojnë kundër ndjekjes së modës. Përkundër faktit se vetullat e gjera dhe të dendura ende nuk do të "lënë" pasarelat botërore, kjo formë ... Vazhdo te lexosh 15 të famshëm me vetulla perfekte

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

10 tatuazhet e Angelina Jolie për të cilat duhet të dini

[ad_1] Keni gjashtë fëmijë dhe Ambasadorja e Vullnetit të Mirë Angelina Jolie është një tifoze e tatuazheve. Hieroglifi për "vdekjen" ishte i pari që u shfaq në trupin e aktores. Pas disa vitesh, Angie e hoqi qafe, duke e zëvendësuar me një tatuazh budist "Tai lutet për mbrojtje". I gjithë "arti" në trupin yjor ka një… Vazhdo te lexosh 10 tatuazhet e Angelina Jolie për të cilat duhet të dini

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

për çfarë janë gati yjet për hir të një karriere?

[ad_1] V në çfarë moshe bëri Bella Hadid rinoplastikën e saj të parë dhe çfarë gjendje solli Kylie Jenner në pamjen e saj të re? Për hir të roleve të reja, kontratave dhe projekteve të biznesit, yjet janë gati për injeksione të padëmshme Botox dhe operacione serioze plastike. Cher Cher është 72 vjeç, dhe për gjysmën e këtyre… Vazhdo te lexosh për çfarë janë gati yjet për hir të një karriere?

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Kush nuk shkon me prerje flokësh të shkurtër

[ad_1] Zdif doni të rifreskoni imazhin ose ta ndryshoni imazhin? Merrni kohën tuaj për të marrë vendime drastike - ndryshimet në prerjen e flokëve jo gjithmonë i plotësojnë pritjet. Nëse keni dëshirë për një prerje flokësh të shkurtër, së pari përcaktoni nëse kjo gjatësi është e përshtatshme për ju. BeautyHack ka të bëjë me atë që nuk i pëlqen prerjet e shkurtra të flokëve.… Vazhdo te lexosh Kush nuk shkon me prerje flokësh të shkurtër

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Nuk mund të harroni të blini? Top 10 produktet e reja të nxehta të javës

[ad_1] Pajisje tifoze uturiste, ujë me lule për fytyrën, arna - ruajtës të lagështisë dhe risi të tjera të kësaj jave që meritojnë vëmendjen tuaj. Masazhues kundër rrudhave Masazh për heqjen e rrudhave, MIZUHI Efektive, e thjeshtë, me buxhet - kjo ka të bëjë me pajisjet e reja japoneze të bukurisë MIZUHI, të cilat kohët e fundit mund të blihen në L'Etoile. Ne folëm për… Vazhdo te lexosh Nuk mund të harroni të blini? Top 10 produktet e reja të nxehta të javës

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Polina Gagarina dhe yje të tjerë rusë që kanë humbur shumë peshë

[ad_1] PAport, ushqyerjen e duhur ose një dietë të rreptë - çfarë i ndihmoi Polina Gagarina, Svetlana Khodchenkova, Anastasia Denisova dhe yje të tjerë të ishin në formë? Polina Gagarina Në "Fabrika e Yjeve" Polina nuk dukej si tani. Dhe çështja nuk është se atëherë ajo nuk kishte një prerje flokësh dhe një bjonde platini.… Vazhdo te lexosh Polina Gagarina dhe yje të tjerë rusë që kanë humbur shumë peshë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

18 hake bukurie nga një trikolog dhe stiliste

[ad_1] AND Trikologia e famshme Tamara Berechikidze dhe stilisti Alexei Nagorskiy flasin se si të kujdeseni për flokët tuaj, stiloni hollë dhe pa volum, fije natyrisht kaçurrela ose të gjata të rënda. Flokë të gjatë të trashë Tamara Berechikidze Kandidate e Shkencave Mjekësore, dermatovenerologe-kozmetologe, trikologe 1) Nëse keni flokë të gjatë e të rëndë, zgjidhni një krehër druri me një krehër të shkëlqyer… Vazhdo te lexosh 18 hake bukurie nga një trikolog dhe stiliste

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Si të përmirësoni lëkurën? Kozmetologu këshillon

[ad_1] TAsya Al-Arabi, një kozmetologe ndërkombëtare e DIBI Milano në Rusi, tha se si të kujdesemi siç duhet për lëkurën, cila është pengesa epidermale dhe nëse është e mundur të rritet efektiviteti i kremës. Asya Al-Arabi Trajner-kozmetologe e klasit ndërkombëtar DIBI Milano në Rusi Na tregoni për kujdesin e duhur të lëkurës: si të zgjidhni… Vazhdo te lexosh Si të përmirësoni lëkurën? Kozmetologu këshillon

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Si të zgjeroni buzët me kozmetikë: këshilla nga artistët e kozmetikës

[ad_1] TOCilat janë përbërësit në shkëlqimin e buzëve, si ta bëni efektin ombre dhe si ta vizatoni saktë konturin me një laps? Fshijini buzët dhe më pas aplikoni nuanca të shumta të buzëkuqit Lisa Eldridge Përdorni një pastrim buzësh para se të filloni grimin. Pecetat e Scrub & Peel të Kiko jo vetëm që heqin grimcat e vdekura të lëkurës,… Vazhdo te lexosh Si të zgjeroni buzët me kozmetikë: këshilla nga artistët e kozmetikës

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

maskat më të mira me ekstrakte frutash

[ad_1] NSapaya, shalqiri, luleshtrydhe, mollë dhe avokado nuk janë një recetë për një smoothie të shëndetshme dhe madje as përbërës të sallatës me fruta, por ndihmës të vërtetë të bukurisë për ata lëkurë të të cilëve ka nevojë për sos shërim dhe hidratim. Redaktorët e BeautyHack testuan maskat më të mira me ekstrakte frutash dhe dhanë verdiktin e tyre. Maskë balancuese me ekstrakte frutash Balancimi i frutave… Vazhdo te lexosh maskat më të mira me ekstrakte frutash

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Stilimi i pjesëve anësore: 15 shembuj të yjeve më të mirë

[ad_1] TOTA grerëza e ndarjes është në gjendje të bëjë praktikisht çdo prerje flokësh të rëndësishme, dhe për pronarët e flokëve të hollë është krejtësisht e pazëvendësueshme. Këtu janë shembujt më të mirë yjorë të modeleve të flokëve të ndara anash dhe si t'i përsërisni ato dhe të shmangni gabimet. Bob me onde Ndarja anësore në kombinim me kaçurrela me gjatësi të mesme ju lejon jo vetëm të rrahni… Vazhdo te lexosh Stilimi i pjesëve anësore: 15 shembuj të yjeve më të mirë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Pjekja e përbërjes - si të përsërisni

[ad_1] Vizagistja Christina Novikova - rreth asaj se si (dhe nëse ia vlen) të bëni pjekje vetë dhe cilat produkte janë të përshtatshme për një përbërje të tillë. Christina Novikova visagiste Çfarë është pjekja? Pjekja është, para së gjithash, make-up skenik, i cili përdoret në filma, teatro dhe në tapetin e kuq. Një make-up i tillë pëlqehet nga… Vazhdo te lexosh Pjekja e përbërjes - si të përsërisni

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Mos e përsëris! 25 modele flokësh katastrofike të të famshmëve të të gjitha kohërave

[ad_1] DJennifer Lopez erdhi në Oscar 2002 me një trapez, dhe Kristen Stewart provokon rregullisht fotografët dhe kritikët me modelet e saj qesharake të flokëve. BeautyHack u argëtua shumë duke diskutuar dështimet e yjeve me stilistin e lartë Ivan Anisimov. Ivan Anisimov agjencia kryesore e imazheve stiliste Ambasada e Stilit Jennifer Lopez Në fillim mendova se imazhi ishte… Vazhdo te lexosh Mos e përsëris! 25 modele flokësh katastrofike të të famshmëve të të gjitha kohërave

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

10 bukuritë kryesore të liga nga serialet televizive

[ad_1] Maiza TOovarious nga seriali televiziv "Clone", Esmeralda hipokrite nga "Dream Coast" dhe 8 role të tjera të paharrueshme të horrave. Daniela Escobar (Maiza). Seriali "Klon" Roli i Maizës tinëzare dhe shumë të pakënaqur është vepra e parë e madhe e aktores në atë kohë fillestare Daniela Escobar. Personazhi doli të ishte i paqartë:… Vazhdo te lexosh 10 bukuritë kryesore të liga nga serialet televizive

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Si kanë ndryshuar aktorët e Synimeve Mizore

[ad_1] njëzet vjet më parë, më 5 mars 1999, u publikua adaptimi i katërt dhe më i popullarizuar i filmit i romanit "Lidhjet e rrezikshme" nga Choderlos de Laclos. Aksioni u zhvendos nga shekulli i 18 -të në 20 -të, dhe në vend të Francës, Nju Jorku i bukur u shfaq në ekranet. Ndërsa planifikoni të rishikoni qëllimet mizore, BeautyHack… Vazhdo te lexosh Si kanë ndryshuar aktorët e Synimeve Mizore

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Si të kujdeseni për lëkurën tuaj në pranverë: këshilla nga një dermatolog

[ad_1] Përkujdesja e tepërt dhe përdorimi i produkteve sensacionale në sezonin e ftohtë nuk garantojnë që lëkura të duket e përsosur me fillimin e ngrohtësisë. Cilat sekrete bukurie do të ndihmojnë në kujdesin për llojet e ndryshme të lëkurës dhe si të zgjidhni produktin e përsosur? Përgjigjet e këtyre pyetjeve tashmë janë gjetur… Vazhdo te lexosh Si të kujdeseni për lëkurën tuaj në pranverë: këshilla nga një dermatolog

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

20 yje që nuk merren vesh me njëri -tjetrin

[ad_1] ME pranga, intriga, hetime në Hollywood nuk janë të rralla. Përzgjedhja e BeautyHack përfshin 20 yje të cilët nuk ka gjasa të gjejnë ndonjëherë një gjuhë të përbashkët. Madonna kundër Gwyneth Paltrow Aktorja fituese e Oskarit dhe mbretëresha e popit shpesh flitet si shoqe të betuara. Madonna dhe Gwyneth kishin një lidhje të ngrohtë për një kohë të gjatë, ata madje telefonuan… Vazhdo te lexosh 20 yje që nuk merren vesh me njëri -tjetrin

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

10 gratë më të bukura presidenciale të të gjitha kohërave

[ad_1] Nga gratë franceze Brigitte Macron tek zonjat e para të Azerbajxhanit dhe Cote d'Ivoire. Melania Trump Intervista me gjënë e fundit jo në statusin e zonjës së parë, Melania i dha në 2016 GQ -së amerikane. Pastaj ylli në një mënyrë laike ndau lajmet nga jeta dhe vetëm "provoi" rolin e ... Vazhdo te lexosh 10 gratë më të bukura presidenciale të të gjitha kohërave

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 baza të shkëlqyera për lëkurën e thatë

[ad_1] Ilaç për rrezitje on-line i bazuar në ujin e luleve të zambakut, një krem ​​BB me një efekt të shkëlqyer kujdesi dhe zbulime të tjera për lëkurën e thatë-në një artikull të ri nga kryeredaktorja e BeautyHack Karina Andreeva@kandreevaa… Karina Andreeva Shefe Redaktor i BeautyHack Unë kam një lëkurë të prirur ndaj thatësisë, kështu që i afrohem zgjedhjes së fondacionit… Vazhdo te lexosh 5 baza të shkëlqyera për lëkurën e thatë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Vetullat zanash: si ta bëni formën perfekte

[ad_1] Artistja e bukurisë Vand Kelly Baker ka punuar në Hollywood për 17 vjet, ku vajza është quajtur me meritë "zana e vetullave". Lista e klientëve të saj përfshin të gjithë klanin Kardashian-Jenner, Shay Mitchell, Cardi B, Zendaya, Ariana Grande, kastin e Game of Thrones dhe një duzinë yjesh të tjerë. V Instagram Jeta e Kelly është… Vazhdo te lexosh Vetullat zanash: si ta bëni formën perfekte

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Uau! Si duken sot aktoret që luanin fëmijë në serialet televizive braziliane?

[ad_1] V Në vitet 1990, një hobi i ri u shfaq në jetën e familjes "post-sovjetike"-shikimi i serialeve televizive. Në ato kohë jo shumë të largëta, disqet ishin një gjë e rrallë - për të zbuluar se si do të përfundonte telenovela, çdo mbrëmje ju duhet të lini gjithçka dhe të uleni në ekran. Heronjtë e… Vazhdo te lexosh Uau! Si duken sot aktoret që luanin fëmijë në serialet televizive braziliane?

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

si e testova Achromin për dy javë

[ad_1] NSR Mos harroni kremin e bardhë zbardhues në paketim rozë dhe ngjyrë bezhë, i cili mund të shihej në banjën e çdo apartamenti sovjetik dhe post-sovjetik? Që atëherë, marka ka përmirësuar përbërjet e saj, iu nënshtrua një ribrandimi dhe u shfaq në raftet e dyqaneve në një version të azhurnuar (brenda dhe jashtë). Redaktorja e BeautyHack, Yulia Kozoliy hoqi dorë nga puna e saj e zakonshme… Vazhdo te lexosh si e testova Achromin për dy javë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

si na bënë shaka yjet më 1 prill?

[ad_1] Nga shtatzënia para divorcit: BeautyHack - për shakatë e djeshme të yjeve, në të cilat pothuajse i besuam. Justin Bieber Dje çifti Bieber ndau lajmin e mirë - Haley është në pritje të një fëmije. Si dëshmi, Justin postoi një skanim me ultratinguj me një embrion: dikush nxitoi të uronte çiftin, të tjerët dyshuan - çfarë praktike… Vazhdo te lexosh si na bënë shaka yjet më 1 prill?

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

6 gabime stilimi që bëni

[ad_1] P whatR çfarë mund të çojë abuzimi me produktet e stilimit, si të zgjidhni krehën e duhur për stilimin dhe pse flokët duhet të lejohen të ftohen? Eksperti Kombëtar WELLA Igor Kimyashov - në lidhje me gabimet më të zakonshme që bëni kur stiloni flokët tuaj. Igor Kimyashov Eksperti kombëtar WELLA Gabimi # 1:… Vazhdo te lexosh 6 gabime stilimi që bëni

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Nuk ka problem? 10 çiftet më të bukur me një ndryshim të madh në moshë

[ad_1] RDallimi në 10, 20 vjet apo edhe në një çerek shekulli nuk i shqetëson këta yje - ata dëshmojnë me shembullin e tyre se nuk ka pengesa për dashurinë e vërtetë. Në BeautyHack ka dhjetë çifte yjesh më të bukur për të cilët mosha nuk është pengesë. Nick Jonas dhe Priyanka Chopra… Vazhdo te lexosh Nuk ka problem? 10 çiftet më të bukur me një ndryshim të madh në moshë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

si arritëm në një nga metodat më efektive të heqjes së flokëve

[ad_1] NSWinter, lazer, tejzanor, foto-, elektro ... Në shekullin 21, fjala "epilim" ka shumë variacione, dhe ne kemi një gamë të gjerë të metodave të heqjes së flokëve. Tani mund të bëhet edhe në shtëpi, dhe pa dhimbje, reagime të lëkurës dhe probleme të tjera, dhe më e rëndësishmja: ëndrra e të gjitha vajzave - të heqin qafe ... Vazhdo te lexosh si arritëm në një nga metodat më efektive të heqjes së flokëve

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

10 yje që përfituan nga operacionet plastike

[ad_1] BElla Hadid, Megan Fox dhe Blake Lovely nuk kanë njoftuar kurrë publikisht për operacione plastike. Por dihet që karriera e vajzave shkoi përpjetë pas ndryshimeve dramatike në pamje. Kush tjetër duhet t'u thotë "faleminderit" kirurgëve plastikë - në materialin BeautyHack! Megan Fox Megan Fox mohon çdo operacion plastik dhe të tjera… Vazhdo te lexosh 10 yje që përfituan nga operacionet plastike

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Maria Ginzburg dhe Rasida Lakoba-për projektin e ri The-Face-Only

[ad_1] NS Pse filloni të vizitoni një estetiste, por nuk gjeni kohë? Apo keni frikë nga mjekët në pallto laboratori dhe injeksione? Hiqni frikën tuaj: një projekt i ri Vetëm për fytyrën krijuar vetëm për ju-ata që duan të kujdesen për lëkurën e tyre dhe të kursejnë kohën e tyre. Formati pop-up nuk nënkupton procedura traumatike ose… Vazhdo te lexosh Maria Ginzburg dhe Rasida Lakoba-për projektin e ri The-Face-Only

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 tendencat e bukurisë nga Java e Modës në Moskë që ne i duam

[ad_1] Java e Modës Mercedes-Benz Rusia zakonisht ndjek javët kryesore të modës në Nju Jork, Londër, Milano dhe Paris. Këtë vit, stilistët Yulia dhe Alisa Ruban, Alena Akhmadullina, Alexander Arutyunov morën pjesë në ngjarjen e modës. Ne tërhoqëm vëmendjen ndaj tendencave të bukurisë botërore, të cilat janë përshtatur mirë në pasarelat e Moskës. Efekti i flokëve të lagur Një nga… Vazhdo te lexosh 5 tendencat e bukurisë nga Java e Modës në Moskë që ne i duam

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

çfarë ndodhi me pjesëmarrësit e shfaqjeve të para të realitetit rus

[ad_1] V Në fillim të viteve 2000, një format i ri u shfaq në televizionin rus - një reality show. Rregullisht, miliona shikues TV hoqën gjithçka për hir të një numri të ri të "Prapa Xhamit" ose "Heroi i Fundit". Çfarë ndodhi me yjet e ekranit televiziv, të cilët ndërtuan dashurinë në… Vazhdo te lexosh çfarë ndodhi me pjesëmarrësit e shfaqjeve të para të realitetit rus

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Nuk mund të harroni të blini? Top 10 produktet e reja të nxehta të javës

[ad_1] Rum APARTY, vaj udhëtimi, llak i këmbëve të lodhura dhe më shumë në koleksionin e produkteve të reja të kësaj jave. Vaji i flokëve Tahitian Monoi, Alan Hadash Marka Alan Khadash, e cila kombinon traditat e Izraelit dhe teknologjitë moderne të Gjermanisë, u shfaq në Rusi jo shumë kohë më parë, kështu që ne duam t'ju kujtojmë për koleksionin e… Vazhdo te lexosh Nuk mund të harroni të blini? Top 10 produktet e reja të nxehta të javës

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Zgjedhjet e redaktuesve: 10 mjegullat dhe spërkatjet e fytyrës

[ad_1] Vesna! Kjo do të thotë se koha për tekstura të guximshme dhe të rënda ka mbaruar. Spërkatjet dhe mjegulla e ajrit janë të radhës. Redaktorët e BeautyHack kanë testuar "miqtë më të mirë" për lëkurën e hidratuar. Locion hidratues Locion Spërkatës Glacial, Skyn ​​Islandë Testuar nga redaktorja e lartë BeautyHack Anastasia Speranskaya Kujdes, vëmendje, banorë të megalopolit (dhe jo vetëm)! Gjetur një… Vazhdo te lexosh Zgjedhjet e redaktuesve: 10 mjegullat dhe spërkatjet e fytyrës

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Zgjedhja e yjeve: 12 aromat kryesore

[ad_1] Hatalya Vodianova, Angelica Timanina, Maria Ivakova dhe yje të tjerë - për aromat me të cilat kanë qenë të dashuruar për shumë vite! Zgjedhja e prezantueses televizive Maria Ivakova: Portreti i një Zonje, Frederic Malle Unë e konsideroj Portretin e ngrohtë pikant të një zonje nga Frederic Malle si aroma ime kryesore - kam ... Vazhdo te lexosh Zgjedhja e yjeve: 12 aromat kryesore

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Citimet më qesharake nga serialet televizive kult të viteve '90

[ad_1] V Në fillim të viteve '90, shikimi i shfaqjeve televizive në mbrëmje ishte në fakt një traditë në çdo familje. Disa prej tyre u detyruan të qajnë dhe të empatizojnë heronjtë, dhe disa të qeshin, duke marrë një "pjesë" të endorfinave në gjak. Dhe meqenëse e qeshura zgjat jetën, BeautyHack ka përpiluar citatet më të mira për… Vazhdo te lexosh Citimet më qesharake nga serialet televizive kult të viteve '90

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

12 ide për manikyr në hijen kryesore të vitit 2019

[ad_1] TOOral Korali i gjallë i numëruar 16-1546 është ngjyra kryesore e vitit 2019 sipas Institutit të Ngjyrave Pantone. Pas materialit për produktet e bukurisë në një hije optimiste të ndritshme, ne publikojmë opsione dhe sallone për manikyr, ku secila prej tyre mund të përsëritet lehtësisht! Ku ta bëni: Salloni i bukurisë Inhype Beauty Zone Adresa: Moskë, Smolensky e parë për.,… Vazhdo te lexosh 12 ide për manikyr në hijen kryesore të vitit 2019

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

7 tendencat e grimit të dasmave për nuset në vitin 2019

[ad_1] Grimerja e pavarur Yulia Kupriy (@kupryimakeup) tha se cilat shigjeta janë të rëndësishme në këtë sezon martesash, pse çdo nuse duhet të ketë një çelës dhe një shkëlqyes rozë buzë në çantën e saj. Julia Kupriy Grimerja e pavarur "Tashmë sot, nuset e ardhshme po shikojnë revista në kërkim të përbërjes së tyre të përsosur të dasmës. Hije pastel dhe tekstura mat… Vazhdo te lexosh 7 tendencat e grimit të dasmave për nuset në vitin 2019

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Çfarë u ndodhi atyre? Kërcimet dhe ngritjet e aktoreve braziliane

[ad_1] Serialet televizive braziliane të viteve '90 ishin në kulmin e popullaritetit të tyre. Ata që nuk janë interesuar për atë që bëjnë aktoret e famshme për 15 vjet do të jenë të kënaqur: ata lidhin kontrata reklamash shumë milionëshe, kanë fëmijë dhe vazhdojnë të luajnë. Ka nëntë yje televizivë me jetën më interesante në BeautyHack.… Vazhdo te lexosh Çfarë u ndodhi atyre? Kërcimet dhe ngritjet e aktoreve braziliane

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

6 modele jashtë raftit që ndryshuan industrinë

[ad_1] V BE -ja është larg nga mënyra e vetme për t'u dalluar në industrinë e modës. Ka shembuj kur, duke u futur në kopertinën e American Vogue, modelet zbresin nga toka me probleme më serioze si gara. Rreth gjashtë vajza të guximshme me pamje të pazakontë - në materialin BeautyHack. Beverly Johnson Beverly është një… Vazhdo te lexosh 6 modele jashtë raftit që ndryshuan industrinë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 aromat e preferuara të trupit dhe flokëve për pranverën

[ad_1] Pranvera në Moskë është krejtësisht e ndryshme dhe shumë e paparashikueshme: ose me një ngrohje të papritur të paktën +10, mot të ngrohtë (i cili është i nxehtë edhe në një xhaketë lëkure) dhe diell të ndritshëm, ose me një reshje dëbore të mprehtë dhe minus në termometër diten tjeter. Kështu që humori juaj të mos kërcejë, si moti,… Vazhdo te lexosh 5 aromat e preferuara të trupit dhe flokëve për pranverën

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

10 yje që ndryshuan figurat e tyre përtej njohjes

[ad_1] TOS Si i hodhi Jessica Simpson 30 kg, cili është sekreti i harmonisë së Victoria Lopyreva dhe çfarë e ndihmoi Polina Gagarina të humbiste peshë? Të famshëm që kanë ndryshuar figurat e tyre përtej njohjes janë në koleksionin BeautyHack. Jessica Cypson Lartësia e Xhesikës është 161 cm, pesha standarde është 55 kg. Simpson është i prirur ndaj obezitetit dhe fitoi… Vazhdo te lexosh 10 yje që ndryshuan figurat e tyre përtej njohjes

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Me kujdes! 22 modele flokësh yjore që ju prishin flokët

[ad_1] TOÇfarë modelesh flokësh dhe stilimi nuk duhen bërë çdo ditë? Ballafaqimi me stilistët. Artak Hayrapetyan, stilist në Beauty Stop26: 1. Krehër Parimi i krehjes është të ngatërroni qëllimisht flokët për volumin. Por për shkak të kësaj, struktura sipërfaqësore e flokëve është vetëm e shqetësuar: peshoret janë të ndara nga njëra -tjetra, pasi… Vazhdo te lexosh Me kujdes! 22 modele flokësh yjore që ju prishin flokët

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

20 yje që kurrë nuk kanë dështime në bukuri

[ad_1] TOÇfarë produktesh përdorin yjet për një stil të përsosur dhe si të përsërisin përbërjen e Natasha Poly nga tapeti i kuq? Pjesa e dytë e materialit ka të bëjë me vajzat që nuk kanë rrëshqitje bukurie. Lexoni lidhjen e parë. Sienna Miller Llogaria zyrtare e Sienna në Instagram ka vetëm një fotografi, por ka profile të tjera tërësisht… Vazhdo te lexosh 20 yje që kurrë nuk kanë dështime në bukuri

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

20 jastëkët më të mirë për pranverë

[ad_1] TOSi të merrni mbulimin më të lehtë dhe cila jastëk mbulon rrathët nën sy dhe shenja të tjera të lodhjes? Artistët e grimit dhe blogerët flasin për mjetet që përdorin në punë dhe jetë. Victoria Moiseeva Makeup artist i pavarur, bloger Cushion Air Fit, A'pieu Lëvizja e jastëkëve filloi me këtë markë, dhe për momentin… Vazhdo te lexosh 20 jastëkët më të mirë për pranverë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

20 nuanca trendi të buzëkuqit për biondet

[ad_1] Vizazhistja Evgenia Rusinovskaya tregoi se si të gjente nuancën e përsosur të buzëkuqit dhe ndau produktet e saj të preferuara për biondet. Evgeniya Rusinovskaya Visagiste Kur zgjidhni një ngjyrë të kuq buzësh, vazhdoni nga lloji i ngjyrës (i ngrohtë ose i ftohtë) dhe hija e flokëve. Ngjyrat e ngrohta janë të përshtatshme për vajzat me një bjonde të ngrohtë; ato të ftohta, për… Vazhdo te lexosh 20 nuanca trendi të buzëkuqit për biondet

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

12 modele flokësh të Angelina Jolie që i përshtaten të gjithëve

[ad_1] BeautyHack zgjodhi modele flokësh të thjeshta dhe të gjithanshme për yllin dhe kërkoi nga stilistja Anna Portkova që t'i komentonte ato. Anna Portkova Trichologist-konsulente Pako, vëllim në kurorë, ndarje e kompensuar, flokë të rrëshqitur në shpinë, goditje-Stilistët e Angelina kanë truket shumë të thjeshta! E gjithë kjo mund të bëhet në shtëpi, përderisa keni të njëjtën… Vazhdo te lexosh 12 modele flokësh të Angelina Jolie që i përshtaten të gjithëve

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Sauna me rreze infra të kuqe: përfitimet dhe dëmet

[ad_1] Ju mund të përdorni saunën infra të kuqe në një palestër moderne ose sallon bukurie - është e popullarizuar në mesin e njerëzve që kujdesen për bukurinë dhe shëndetin. Valët infra të kuqe kanë një efekt pozitiv, të cilat depërtojnë thellë në trup, duke e ngrohur atë. Nuk ka lagështi në kabinë, e cila rrit djersitjen dhe largon toksinat ... Vazhdo te lexosh Sauna me rreze infra të kuqe: përfitimet dhe dëmet

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

4 sallone të reja bukurie për t’u vizituar

[ad_1] Hapësira e bukurisë, ku të gjithë e dinë për kujdesin e lëkurës së fytyrës, për projektin e ri të stilistit të lartë Yegor Ryabushko. The-Face-Only u shpik nga dy vajza jashtëzakonisht të zëna: krijuesja e markës Rasario Rasida Lakoba dhe themeluesi i zinxhirit të salloneve Wax & Go Maria Ginzburg. Ata kanë shtatë fëmijë për dy. Prandaj,… Vazhdo te lexosh 4 sallone të reja bukurie për t’u vizituar

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Thjesht shkëlqyeshëm: një përmbledhje e produkteve më të mira vezulluese

[ad_1] Redaktorët e RBeautyHack testojnë rimelin, sytë, pudrat dhe shkëlqimet më të mira me një shkëlqim dhe shkëlqim delikat që është i dukshëm nga hapësira. Highlighter Skin Love Glow Glaze Stick, Becca Zgjedhja e redaktores së lartë të BeautyHack Anastasia Speranskaya Në mars, Becca prezantoi një koleksion të ri, Skin Love, i cili përfshin produkte të etiketuara eko-miqësore. Ai përmban gjithçka… Vazhdo te lexosh Thjesht shkëlqyeshëm: një përmbledhje e produkteve më të mira vezulluese

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

si e provova procedurën Dermadrop

[ad_1] ME redaktorin e lartë të BeautyHack shkoi në klinikën e kozmetologjisë inovative Gen87 për të testuar procedurën Dermadrop. Për kë është i përshtatshëm dhe a mund të konsiderohet një analog pa dhimbje i biorevitalizimit? Anastasia Speranskaya Redaktore e Lartë BeautyHack Dielli është i nxehtë, era po fryn, bateritë po thahen - jo çdo lëkurë mund të… Vazhdo te lexosh si e provova procedurën Dermadrop

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

30 opsione manikyre për ata që nuk e pëlqejnë artin e thonjve

[ad_1] Një shtresë tjetër me ngjyrë të poshtme është e lodhur, por ju nuk jeni gati të vizatoni Kapelën Sistine në thonjtë tuaj-a është e njohur? BeautyHack ka mbledhur opsionet e artit të thonjve për dashamirët e minimalizmit dhe tregoi se në cilat sallone në Moskë ato mund të përsëriten. Thjesht tregoni mjeshtrit! Ku ta bëni: Salloni i bukurisë Inhype… Vazhdo te lexosh 30 opsione manikyre për ata që nuk e pëlqejnë artin e thonjve

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Gdhendja e flokëve: të mirat dhe të këqijat

[ad_1] EI kërkon kohë për stilimin tuaj të përditshëm? Bëni jetëgjatë me gdhendjen e flokëve. Procedura rregullon vëllimin dhe kaçurrelat duke përdorur një përbërje të veçantë, stilistë ose shirita. Leja do të zgjasë nga tre deri në tetë javë! BeautyHack - për të mirat dhe të këqijat e gdhendjes së flokëve. Çfarë është gdhendja e flokëve? Gdhendja është krijimi i… Vazhdo te lexosh Gdhendja e flokëve: të mirat dhe të këqijat

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Si të shpëtoni shpejt nga një ftohje në buzë: këshillon një dermatolog

[ad_1] Le të fillojmë me lajmet zhgënjyese: vetëm 4% e popullsisë së botës nuk mban virusin herpes. Dhe gjasat që ju jeni përjashtim, jo ​​rregull, është e papërfillshme. Pra, çështja e heqjes së ftohjes në buzë mund të bëhet e rëndësishme në çdo kohë. Dermato-kozmetologia Viktoria Britko tregoi se si… Vazhdo te lexosh Si të shpëtoni shpejt nga një ftohje në buzë: këshillon një dermatolog

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

si duket dhe ku ta përsërisim në Moskë

[ad_1] Shtypjet fivory, nuancat e ndritshme të aplikuara qëllimisht pa kujdes, fërkimi dhe lakuriqësia klasike me elemente grafike - manikyristët në shfaqjet e modës përdorën të gjitha mënyrat për të tërhequr vëmendjen tek thonjtë e modeleve. E gjithë kjo mund të përsëritet tani në sallonet e Moskës - ide dhe adresa të dobishme në materialin BeautyHack! Hije të kuqe të ndezur në… Vazhdo te lexosh si duket dhe ku ta përsërisim në Moskë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 produkte për fytyrën që kam përdorur plotësisht

[ad_1] Redaktorja e RBeautyHack Yulia Kozoliy - rreth kremrave, maskave dhe emulsioneve për fytyrën që i përshtaten asaj në mënyrë të përsosur dhe, të paktën, meritojnë vëmendjen tuaj. Krem hidratues Botanical Kinetics Hydrating Soft Cream, Aveda Unë nuk e konsideroj veten një nga tifozët më besnikë të Aveda - jo të gjitha produktet janë të përshtatshme për mua, dhe… Vazhdo te lexosh 5 produkte për fytyrën që kam përdorur plotësisht

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

gjithçka rreth kirurgjisë plastike në Kore

[ad_1] TOO kirurgët plastikë vendas konsiderohen më me përvojë në botë. Sipas statistikave, çdo grua e pestë aziatike ka kryer të paktën një operacion kozmetik. Duke vënë estetikën në linjën e montimit, specialistët koreanë kanë përsosur aftësitë e tyre, duke përsosur çdo lëvizje. Deri më sot, Koreja ka kryer më shumë operacione në botë. Turizmi mjekësor… Vazhdo te lexosh gjithçka rreth kirurgjisë plastike në Kore

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Si të përcaktoni llojin tuaj të ngjyrave dhe a është e nevojshme?

[ad_1] TOKolourist dhe make-up artist-për atë vlerë që ka lloji i ngjyrës tani dhe pse nuk duhet të mbështeteni plotësisht në këtë karakteristikë kur zgjidhni kozmetikë ose dëshironi të ndryshoni ngjyrën e flokëve tuaj. Artistja e grimit Christina Novikova, krijuese e shkollës së grimit në Studio Novikova Tani ndarja e pamjes sipas llojeve të ngjyrave duket ... Vazhdo te lexosh Si të përcaktoni llojin tuaj të ngjyrave dhe a është e nevojshme?

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Për çfarë po flasin blogerët: Nastya Swan

[ad_1] Fustanja dhe blogerja Nastya Swan - për ritualet e përditshme të bukurisë, harmoninë e brendshme me veten, ushqimin dhe sportet. Rreth shëndetit mendor Për të qenë produktiv, është shumë e rëndësishme të ruani ekuilibrin, ekuilibrin e brendshëm dhe të mbani mendimet tuaja në rregull. Praktikat shpirtërore, puna me një psikolog dhe komunikimi me veten time të brendshme më ndihmojnë të… Vazhdo te lexosh Për çfarë po flasin blogerët: Nastya Swan

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

11 prezantuesit më të bukur televiziv në 20 vjet

[ad_1] Othey lehtë mund të ndërtonte një karrierë modelimi jo më të keqe se ajo e Cindy Crawford, por ata preferuan një studio televizive në pasarelë. Ekaterina Andreeva, Mona Abu Hamze dhe 9 prezantuese më të bukura televizive gjatë 20 viteve të fundit. Ekaterina Andreeva Duke parë Katerinën, duket se pilula për pleqëri ishte akoma… Vazhdo te lexosh 11 prezantuesit më të bukur televiziv në 20 vjet

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

10 shfaqjet më të mira televizive braziliane të fëmijërisë tuaj

[ad_1] V Në 1988, seriali i parë brazilian "Slave Izaura" u shfaq në BRSS. Historia e dashurisë së Izaura dos Santos dhe Leoncio Almeida u ndoq nga i gjithë vendi i gjerë. Në fillim të viteve 80, Susana Vieira, Vera Fischer, Antonio Fagundes dhe aktorë të tjerë të njohur u bënë "anëtarë" të pothuajse të gjitha familjeve në… Vazhdo te lexosh 10 shfaqjet më të mira televizive braziliane të fëmijërisë tuaj

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

5 produkte për një ton të përsosur dhe analogët e tyre

[ad_1] RAnastasia Speranskaya, redaktore e lartë e BeautyHack, testoi një abetare zbutëse, fondatinë me një efekt rrezatues, një nxitës të ngjashëm me arin e lëngshëm dhe produkte të tjera për lëkurë perfekte për çdo buxhet. Fondacioni Primer për kozmetikë Touche Éclat Blur Primer, Yves Saint Laurent E mbani mend efektin e qetë në aplikacionin popullor të redaktimit të fotografive? Me këtë abetare… Vazhdo te lexosh 5 produkte për një ton të përsosur dhe analogët e tyre

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

parfumi më i mirë në formatin e madhësisë së udhëtimit

[ad_1] Arum, i ndërtuar mbi një kontrast të fortë midis ëmbëlsirave të pambukut dhe patchulit, qelibar i thjeshtë por efektiv me një rrëshirë bredh viskoze dhe një pikë lëng portokalli dhe aroma të tjera që janë të përshtatshme për të marrë me vete gjatë pushimeve - shikoni në përzgjedhjen e re të kritika e parfumeve Ksenia Golovanova. Parfum Bergamote &… Vazhdo te lexosh parfumi më i mirë në formatin e madhësisë së udhëtimit

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

9 maskat më të pazakonta të fytyrës

[ad_1] REditors BeautyHack e kaloi ditën duke veshur maskat më qesharake, më të pazakonta dhe interesante të fytyrës. Ne tregojmë për përshtypjet tona - kujt i duhen dhe pse? Maskë me flluska me dy përbërës për pastrimin dhe ushqimin e lëkurës Double Dare, OMG! Maska koreane Double Dare OMG! Blogerët e duan atë - për paketimin spektakolar me zonjën "e markës" ... Vazhdo te lexosh 9 maskat më të pazakonta të fytyrës

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

15 aroma që të gjithë i ëndërrojnë

[ad_1] L Aromat dhe risitë legjendare të parfumerisë selektive, nga të cilat pranvera lulëzon në shpirt, janë në koleksionin e veçantë BeautyHack. Eau de parfum Rose Oud, Korloff Paris Francezët thonë: "Të japësh Korloff do të thotë të rrëfesh dashurinë tënde." Dhe nuk ka rëndësi se çfarë nënkuptohet, një bizhuteri me një shpërndarje të… Vazhdo te lexosh 15 aroma që të gjithë i ëndërrojnë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

yjet të cilët ishin "gunga" në fëmijëri

[ad_1] Në fëmijërinë e tyre, këto "pyshechki" të famshme ngjallën dashuri ndër të tjera: oh, ato faqe të kuqe. Pasi u pjekën, ata vendosën që ishte koha për të hequr qafe "palosjet" dhe për t'u kthyer në bukuri madhështore. Të famshëm që ishin topolakë në fëmijërinë e tyre - në përmbledhjen e BeautyHack. Jennifer Goodwin Publiku ra në dashuri me bukuroshen… Vazhdo te lexosh yjet të cilët ishin "gunga" në fëmijëri

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Si të aplikoni parfumin në mënyrë korrekte?

[ad_1] Gjurma e këndshme e NSA nuk do t'i lërë të tjerët indiferentë dhe do t'ju japë vetëbesim. Kur përdorni eau de tualet, duhet të mbahet mend se tingulli dhe kohëzgjatja e një arome mbahen së bashku në disa aspekte. Kryesorja është aplikimi i saktë i parfumit në pjesët e trupit dhe veshjeve. BeautyHack ka të bëjë me mënyrën se si… Vazhdo te lexosh Si të aplikoni parfumin në mënyrë korrekte?

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

arsyet për të cilat nuk keni ditur

[ad_1] Alergjitë, kimikatet shtëpiake dhe arsye të tjera të papritura pse thonjtë shtresohen. Mungesa e vitaminave Shkaqet e thonjve të ndarë mund të jenë të brendshëm dhe të jashtëm. Palma i përket mungesës së vitaminave dhe mikroelementeve: kalcium, vitaminë D, fosfor, silic, hekur. Me mungesën e tyre, jo vetëm thonjtë vuajnë, por edhe flokët dhe lëkura. Në… Vazhdo te lexosh arsyet për të cilat nuk keni ditur

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

Vaj esencial mente për flokë të mrekullueshëm: a funksionon vërtet?

[ad_1] TOolumnist BeautyHack, themeluesja e markës kozmetike natyrore (@ natureal.ua) Vita Liasota tha pse vaji esencial i mentës i shtohet kozmetikës së flokëve dhe nëse vërtet ndihmon në rritjen e një gërsheti në bel. "Në prodhimin e kozmetikës, ne shpesh përdorim vaj esencial të mentës - madje kishim një pastrim të bazuar në të. Ajo… Vazhdo te lexosh Vaj esencial mente për flokë të mrekullueshëm: a funksionon vërtet?

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri

18 modele flokësh me stil për flokë të gjatë

[ad_1] Motive Viktoriane, elemente gotike dhe liri të plotë në zgjedhjen e aksesorëve! Pako komplekse thisshtë kjo romancë paksa viktoriane që është më e lehtë të përkthehet në flokë të gjatë. Nëse me pajisje masive nuk jeni rrugës për shkak të kodit të veshjes ose preferencave personale, mund të kufizoheni në padukshmëri ose shirita elastikë… Vazhdo te lexosh 18 modele flokësh me stil për flokë të gjatë

Publikuar
Kategorizuar si Bukuri